سئو(بهینه سازی) وب سایت

pattern

سئو(بهینه سازی) وب سایت

سئوی وب سایت یکی از مهمترین مراحل در پروژه طراحی سایت محسوب می شود.با توجه به اهمیت سئو به صورت پیش فرض اقداماتی در قسمت های کد نویسی و پیاده سازی سایت صورت می گیرد که در تمامی پروژه ها موجود می باشد.اما به دلیل پیچیده بودن و تخصصی بودن کار سئو اغلب پروژه های سئو به صورت جداگانه انجام می پذیرند.


در کل سئو یا همان بهینه سازی وب سایت عبارت است از مجموعه فعالیت هایی که شخص یا گروه سئو کار بر روی وب سایت انجام می دهند تا سطح کیفی وب سایت مورد نظر ارتقا یافته و رتبه آن در نزد موتورهای جستجو نظیر گوگل و بینگ بهبود یابد.


گروه فنی مدرن تک جدیدترین و کامل ترین پکیج های سئو را به کارفرمایان خود ارائه می دهد. جهت مشاوره رایگان در زمینه سئوی سایت روی این لینک کلیک کنید.

سئوی وب سایت

سئو چیست؟

سئو یا بهینه سازی وب سایت به مجموعه عملیاتی گفته می شود که فرد یا گروه متخصص سئو بر روی وب سایت پیاده سازی می کنند تا سایت هدف از نظر سطح کیفی ارتقا پیدا کند. این کار باعث می شود تا وب سایت هدف در موتورهای جستجو رتبه بهتری پیدا کند .

کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization می باشد که در فارسی به آن سئو یا بهینه سازی سایت می گوییم.در واقع سئو دانشی جدید می باشد که در کنار عملیات طراحی سایت یک امر لازم محسوب می شود.

اهداف سئو

  • افزایش ترافیک سایت
  • معرفی شما و حرفه شما به مشتریان
  • ارتقا رتبه وب سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو
  • افزایش بازدید سایت و بازدید محصولات
  • افزایش سرعت و بهبود عملکرد سایت

چرا سئو لازمه؟

ایجاد یک سایت به تنهایی کافی نیست شما برای اینکه وب سایت خود را به نمایش بگذارید نیاز دارید تا از جدیدترین تکنیک های سئو در وب سایت خود استفاده کنید.این کار باعث دیده شدن برند و شغل شما می شود.

اگر یک فروشگاه اینترنتی و یا شرکت دارید و برای آن وب سایتی ایجاد کردید مشتریان هدف شما با جستجو کردن در گوگل به راحتی به شما دسترسی خواهند داشت . فروش شما بیشتر خواهد شد و ارتباط شما با مشتریان آسان تر خواهد بود..