طراحی وب سایت

pattern

طراحی وب سایت


گروه فنی مدرن تک با دانش روز و داشتن بیش از 10 سال تجربه کاری در زمینه طراحی و تولید انواع وب سایت و نرم افزار تحت وب آماده ارائه خدمات طراحی وب به کارفرمایان محترم میباشد.

یکی از ویژگی های برجسته در گروه مدرن تک طراحی و برنامه نویسی پروژه ها توسط برنامه نویسان گروه می باشد که این موضوع باعث می شود که پروژه مطابق نظر و سلیقه کارفرما اجرا شود.همچنین بهره مندی از دانش بالا و مهارت های برنامه نویسی باعث می شود که سطح کیفی پروژه ارتقا یافته و سفارش های کارفرمایان محترم در کوتاهترین زمان ممکن با کیفیت مطلوب آماده ارائه گردد.

جهت دریافت مشاوره تلفنی و یا اینترنتی کلیک کنید

بخش طراحی وب سایت مدرن تک

طراحی ریسپانسیو

تمامی وب سایت های طراحی شده در مجموعه مدرن تک به صورت ریسپانسیو (واکنشگرا) می باشد.در طراحی ریسپانسیو صفحات وب به نحوی ایجاد می شوند که عملکرد آنها چه از لحاظ نمایش و چه از لحاظ عملیاتی متناسب با دستگاه های کاربر استاندارد سازی شده و نحوه اجرای وب سایت با توجه به سایز نمایشگر کاربر هماهنگ سازی می شود.از اصلی ترین مزیت های طراحی ریسپانسیو می توان به این مورد اشاره کرد که کاربر با هر دستگاهی به راحتی قابلیت تعامل با وب سایت را دارد و در روند کار کردن با وب سایت هیچ مشکلی پیش رو ندارد.

طرح های متنوع و قالب های جدید

قالب وب سایت و اینترفیس آن مهمترین بخش یک سایت برای کاربران تلقی می شود به همین علت ما همیشه سعی می کنیم در ضمن رعایت سلیقه و نظرات کارفرمایان قواعد و نکات مهم را در طراحی اجزا ی وب سایت پیاده سازی نمایم.

سئوی سایت

داشتن یک وب سایت به تنهایی کافی نیست ، عملیات سئو یا همان بهینه سازی وب سایت برای نمایش و دیده شدن سایت مخصوصا در موتورهای جستجو اهمیت بسیار زیادی دارد. زمانی که شما یک وب سایت را ایجاد می کنید بدون شک اولین هدف شما مشاهده شدن توسط کاربران مورد نظرتان می باشد که این وظیفه بر عهده سئو کارها و عملیات سئویی هست که آنها بر روی سایت شما انجام می دهند. برای مثال زمانی که شما برای فروشگاه و یا شرکت خود یک وب سایت را راه اندازی می کنید مشتریان شما و کارفرمایان شما باید بتوانند به راحتی محصولات و یا خدمات شما را جستجو کنند و شما اگر سئوی خوبی را بر روی سایت خود انجام داده باشید نسبت به سایر رقبا بالاتر قرار خواهید گرفت و از این طریق فروش و بازاریابی خود را ارتقا می بخشید.

تمامی وب سایت های طراحی شده در مدرن تک دارای سئوی متناسب با سطح پروژه دارند و در هر زمان بنا بر درخواست کارفرما مراحل پیشرفته تر سئو بر روی وب سایت پیاده سازی خواهد شد.

در بخش سئو می توانید اطلاعات بیشتری درباره سئوی وب سایت به دست آورید

هاستینگ

هاستینگ (فضای میزبانی) وب ، بخش مهمی در نگهداری وب سایت می باشد که معمولا برای وب سایت های با قیمت های اقتصادی از هاست های اشتراکی استفاده می شود.گروه فنی مدرن تک با همکاری سرویس دهنده های برتر هاستینگ در کشور آماده ارائه هاست های ویندوزی و لینوکس به کاربران خود می باشد.

همچنین در صورت نیاز می توانید جهت میزبانی وب سایت خود از سرورهای مجازی که دارای قدرت بیشتری نسبت به هاست های اشتراکی می باشند استفاده نمایید.

هاستینگ وب سایت

امکانات هاستینگ

  • اختصاص کنترل پنل پلسک مجزا
  • قابلیت بک آپ گیری در هر زمان
  • سرعت مناسب
  • گواهی ssl رایگان
  • اختصاص دامنه ir رایگان
  • هارد ssd
  • امکان ارائه فضای نامحدود
  • ترافیک نامحدود

پشتیبانی و گارانتی

تمامی محصولات نرم افزاری مدرن تک دارای پشتیبانی و گارانتی می باشد.گارانتی محصولات با توجه به پکیج انتخابی از سوی کارفرما متفاوت بوده و در توافق نامه ها قید گردیده.