نکات مهم در زمان سفارش وب سایت


نکات مهم در زمان سفارش وب سایت

نکات مهم در زمان سفارش وب سایت
زمانی که قصد سفارش یک وب سایت را دارید باید به نکات مهمی دقت کنید، یکی از مهمترین آنها انتخاب درست و هوشمندانه نام دامنه می باشد، به عنوان مثال اگر شما یک کسب و کار دارید و قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارید در هنگام ثبت دامنه باید دقت کنید تا از ترکیب و یا اختصار کلماتی که به برند و فعالیت شما ربط دارند استفاده نمایید ، نکته مهم در این مورد عدم قابلیت تغییر نام دامنه بعد از ثبت آن می باشد.
نکته بعدی استفاده از هاست مناسب می باشد. اغلب هاست های موجود هاست های اشتراکی می باشند که قاعدتا با توجه به محدودیت منابع برای کاربران محدودیت هایی از لحاظ حجم و سرعت برای کاربران ایجاد می کنند لذا در هنگام خرید هاست باید دقت شود تا بسته به نوع فعالیت وب سایت، هاست مناسب تهیه شود.هاست ها معمولا ویندوزی یا لینوکسی هستند که با توجه به نوع برنامه نویسی مجری یکی از آنها برای وب سایت استفاده می شود.
قالب وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و در هنگام سفارش وب باید حتما توافق بین کارفرما و مجری کار صورت پذیرد لذا قبل از سفارش وب سایت سعی نماید تا قالب های مورد نظر را بررسی کنید و به مجری پروژه خود قالب مورد نظر را معرفی و یا اگر ایده ای ندارید طرح های پیشنهادی را مشاهده و تایید نمایید.
موارد پشتیبانی و گارانتی وب سایت :
مورد بسیار مهم در زمان سفارش وب سایت اطمینان از خدمات پشتیبانی و گارانتی وب سایت می باشد. در مواردی پیش می آید که کارفرما بعد از تحویل گرفتن وب سایت خود دیگر ارتباطی با مجری نداشته و یا برای ایجاد تغییرات در سورس برنامه به مشکل بر می خورد، لذا در هنگام سفارش وب سایت مطمئن شوید که وب سایت شما دارای پشتیبانی و گارانتی از سوی مجری باشد.