منو دیجیتال (آنلاین) رستوران و کافه


منو دیجیتال (آنلاین) رستوران و کافه


منوی دیجیتال (آنلاین) رستوران چیست


منوی دیجیتال یا آنلاین رستوران منویی نرم افزاری می باشد که جایگزین مناسبی برای منوهای چاپی سنتی رستوران ها و کافه ها است.منوهای دیجیتال قابلیت ها و مزیت هایی نسبت به منوهای چاپی دارند که به همین خاطر به سرعت در حال جایگزین شدن منوهای سنتی هستند.زمانی که مشتری قصد سفارش غذا و یا سرویس خود را داشته باشد می تواند با مراجعه به آدرس اینترنتی آن رستوران یا کافه و یا اسکن کد QR مخصوص که روی میز قرار دارد به منو دسترسی داشته باشد و سفارش خود را از آنجا ارسال کند.این منوها بسته به نوع و سلیقه کارفرما می تواند امکانات متعددی داشته باشد که مجموعه فنی مدرن تک تمامی این پکیج ها را به کارفرمایان محترم ارائه خواهد داد.

منوی دیجیتال (آ«نلاین) رستوران و کافه


کاربرد منوی دیجیتال (آنلاین):


منوهای دیجیتال همانند منوهای چاپی جهت گرفتن سفارش از مشتری در رستوران و یا کافه می باشد با این تفاوت که امکانات بیشتری را برای صاحبین رستوران و کافه به همراه دارد.
نحوه استفاده از منوی دیجیتال :
مشتری با ورود به رستوران یا کافه می تواند هم از طریق ورود به آدرس اینترنتی اختصاص یافته به منو وارد شود و هم می تواند با استفاده از گوشی موبایل خود کد مخصوص QR  را اسکن کند و به صورت خودکار به منو هدایت می شود.

منوی دیجیتال (آ«نلاین) رستوران و کافه و هتل ها
دیزاین منو چگونه است ؟


با توجه به اینکه هر رستوران یا هتل و یا کافه معمولا دارای لوگو و طراحی خاص خود می باشد مجموعه ما از طراحی قالب پیش ساخته فقط در صورت سفارش کارفرما استفاده می کند. در غیر اینصورت طراحی و دیزاین منو کاملا با خواست و سلیقه کارفرما انجام می شود.


مزیت های منوی دیجیتال (آنلاین):

 

  • ارسال سریع سفارش از سوی مستری
  • صرفه جویی در نیروی کار انسانی و زمان (زمان کارکنان رستوران برای گرفتن سفارش تلف نمی شود)
  • نمایش تصاویر مربوط به غذاها ، دسرها و نوشیدنی ها (آسان تر شدن انتخاب برای مشتری)
  • امکان ثبت سفارش و نهایی شدن آن توسط مشتری
  • رعایت اصول بهداشتی جهت حفظ سلامت مشتریان و کارکنان
  • قابلیت تغییر و بروزرسانی منو بدون پرداخت هزینه 
  • دسترسی مشتریان به منو از هر مکانی 

پکیج هایی که در کنار منوی دیجیتال می توانید برای کار خود استفاده کنید شامل استفاده از وب سایت مجزا  و سئوی سایت برای رستوران و یا کافه می باشد.این پکیج ها با میزان 30 درصد تخفیف برای سفارش محاسبه خواهند شد.